.: Cheaty :.
 

 
Jděte v menu do Options -> Cheats a zadávejte následující kódy:

FBIAGENT              - zpřístupní Matrix mód
BELIKEERIC           - perfektní  Rail
FREEWHEELIE        - perfektní  Manual
I'MYELLOW            - stálý Speciál
MOON$HO              - snížená gravitace
Watch_Me_Xplode  - všechny předchozí cheaty + cheaty které si
                               můžete koupit, zpřístupnění všech úrovní,
                               filmečků a tajných skejťáků (Eddie, Jango
                               Fett, Mike Vallely, Daisy)

.: Tipy:
Pokud taky máte problém s tím jak v karieře získat zadání úkolů a nejde vám to, tak se to udělá tak, že přijedete k nějakému panákovi, nad kterým je šipka a zmáčknete tlačítko pro GRAB a hodíte s ním řeč a on vám řekne, co máte udělat a můžete jít na to (alespoň takto je to v DEMU)

V 1 kole jeďte pořád rovně až k věži a po schodech nahoru. Zezadu je ve věži díra a když do ní skočíte a pak slejtujete, tak se dostanete na střechy domů.

SKATE TENIS: hned v prvním kole si dejte kariéru a jeďte na tenisové hřiště a tam na zemi leží tenisová pálka, jeďte tedy tam a hoďte s ní jakoby řeč (tlačítko pro GRAB) a budete hrát TENIS, ale s profíkem. 

Auto - jestli jste si toho všimli, tak ve hře je novinkou, že se dá držet  auta. Tak to se dá udělat velmi jednoduše : jeďte k autu a podržte šipku dopředu a on se chytí a pak můžete šipku pustit. 

New manual trick: Opět je tu nový manual trik. Jedná se wo (nějak tak) YAAHHOOOOHOOOUUU, nebo co. Určitě nepřehlédněte v nastavení triků a pak už jen ho udělat a uvidíte třeba jak CAMBERELLO tančí před skejtem.

.: Melouch 
Hned v prvním kole, které je v demu, si můžete přivydělat s popeláři, je1 to jednoduché. Pokud jste se pro nějaké 100 dolarovky nemohli dostat, tak jeďte po silnici až k popelářskému autu a potom vjeďte do něj, poté máte asi tak 40 sekund, abyste si posbírali 50 dolarovky, které jsou nad silnicí. Jednoduše vjeďte do popelářského auta, které se právě objevilo na silnici a tam pořád skákejte a budete dostávat 50 dolarů, protože ta auta popojíždějí, ale pokud to nestihnete v daném čase, nevadí - stačí to udělat znovu, ale POZOR - můžete jich posbírat jen určitý počet!

.: Celá várka tipů:
Danger 

V 1. kole - hned když pojedete po silnici - tak uvidíte zelenou skříňku na elektriku s nápisem DANGER, je na ní nájezd. Díky němu udělejte na něm nějaký LIP trik a dráty začnou zkratovat a budou pod vysokým napětím a na levé straně obrazovky vám rychle stoupají čísla (NESMÍ TO PŘEKROČIT 100!), tak vy rychle skočte na dráty a neustále je slejtujte a ta čísla vám budou klasat až k nule, pak dostanete nějaké ty bonusy, přesně řečeno 500 - je to obrej přivýdělek. 

Jak na manual triky ? 
To se mě ptá pořád každý - v special trik si nastavte nějaký manual trik, třeba CASPER a dejte mu kombinaci, třeba [<-] [->] pro slide a pak ve hře udělejte SPECIAL, který potřebujete na všechny special triky a pak už jedete a rychle kliknete [<-] [->] a tlačítko pro Slejt. 

Ovládání :
Pokud si pořád nemůžete zvyknout na nové ovládání na numerické klávesnici, tak si ho změňte, ale každý se mě pořád ptá "JAK ?" Je to jednoduché :když spouštíte hru, tak se vám objeví tabulka, tam hoďte controls a pak klikněte na to, co chcete změnit, potom ASSING a pak klávesu, kterou chcete. Tady je ovládání klasické z THPS 2: 

ollie - [spacebar
rail - [
V
Grab - [
B
Kick - [
C

Ale pokud jste nehráli THPS 2, tak si daleko rychleji zvyknete na toto ovládání: 

ollie - [spacebar
rail - [
C
grab - [
V
kick - [
X
Nollie - [
B
Switch - [
G
Spine - [
K
kamera - šipky na numerické klávesnici. 

REVERT 
Pokud nepoužíváte cheaty a nemůžete pořád udělat v posledním levlu těch 500 000, tak vám něco doporučím : jste-li na učku a děláte triky jako já, třeba JAPAN + VARIAL KICKFLIP + MELON (víc na učku asi nezvládnete), tak se vám to násobí pouze 3x, ale pokud při dopadu zmáčknete tlačítko pro NOLLIE, tak ono vám to udělá ReVert a násobí se to 4x ! Ale to není vše - pokud jsou učka blízko sebe, tak vám to nejen násobí, ale rovnou také při dopadu dáte ReVert (nollie) a hned pak najíždíte na učko a děláte další vert trick, tak se to počítá dál ! Tak takhle můžete udělat triky za 200 000!  

.: Pokud se chcete podívat na některé přednastavené stejťáky, stačí v kolonce se jménem (při editaci postavy) zadat některé znásledujících jmen:

#$%@!:  Aaron Skillman, Adam Lippman, Andrew Skates, Andy Marchal  Angus, Atiba Jefferson, Ben Scott Pye, Big Tex, Brian Jennings, ConMan, Captain Liberty, Chauwa Steel, Chris Peacock, Danaconda, Dave Stohl  DDT, DeadEndRoad, Fritz, Gary Jesdanun, Grjost, Henry Ji, Jason Uyeda, Jim Jagger, Joe Favazza, Jow, John Rosser, Kenzo, Kevin Mulhall, Lindsey Hayes Kraken, Lindsey Hayes, Lisa G Davies, Maya's Daddy, Meek West, Little Man, Marilena Rixfor, Mat Hoffman, Matt Mcpherson, Meek West, Mike Day, Mike Lashever, Mike Ward, Nolan Nelson, Parking Guy, Mr. Brad, Nolan Nelson, Parking Guy, Pete Day, PooperPeasus, Rick Thorne, Stacey D, Stacey Ytuarte, Team ChickenSik, Ted Barber, Todd Wahoske, Top Bloke, Zac ZiG Drake, Wardcore.

(neupravujte ani neukládejte tyto postavy, mohli byste poškodit ukládací soubor)  

.: Mini-hry:
V některých úrovní můžete najít mezihry, za které dostanete po jejich úspěšném splnění 500$.
 


CLOSE

 

zghk

.: Home :: Základní info :: Recenze :: Návod :: Screenshoty :: Cheaty :: Download :: Links :: Fórum :: E-mail :.


 Tyto stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 800*600 a Microsoft Internet Explorer 5.5 a vyšší
 Jakékoliv rady, připomínky či návrhy na spolupráci posílejte na adresu trci@centrum.cz
 ©opyright by
Oxygen Web Design 200X